Kurumsal

0
Yıllık
Tecrübe
0
Başarılı
Proje
0
Profesyonel
Çözüm
0
Memnun
Müşteriler

NUHOĞLU PET İNŞ NAK GIDA OTO GÜM SAN TİC A.Ş

NUHOĞLU A.Ş,1996 yılında nakliye sektöründe hizmet vermeye başlayan NUHOĞLUA.Ş, 2019 yılında siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için araç sayısını arttırmıştır,

NUHOĞLU NAKLİYAT,ithalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu ile Irak.iran,suriye taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Günlük seferleriyle, yüklerinizi dilediğiniz yerden alıp, dilediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin; başta Irak,iran ve suriye olmak üzere Türkiye bağlantılarında da çözüm ortağınız olmaktadır.Kendine ait araç filosuyla ve çözüm ortaklarıyla tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Başarılı yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler.

Ayrıca, NUHOĞLU A.Ş,ithalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu ile Irak, İran, Suriye taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Günlük seferleriyle, yüklerinizi dilediğiniz yerden alıp, dilediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin; Başta Irak, İran ve Suriye olmak üzere Türkiye bağlantılarında da çözüm ortağınız olmaktadır. Kendine ait araç filosuyla ve çözüm ortaklarıyla tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Başarılı yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Bizde müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

NUHOĞLU A.Ş olarak ; size hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vereceğini temin eder, en yakın zamanda sizleri de yanımızda görmekten onur duyarız.